Babciu, Dziadziu kochamy Was !

 

Dziś,  21 stycznia świętujemy Dzień Babci, a jutro – Dzień Dziadka. Myśląc: BABCIA i DZIADZIO, wspominamy to,  co w naszym życiu najlepsze i najmilsze. To ogromne pokłady miłości, czułości i cierpliwości. Nie każdy jest takim szczęśliwcem, aby w tym dniu móc Dziadków  przytulić  i zapewnić o swojej  pamięci i miłości.

Dlatego Dyrekcja i cała społeczność naszej szkoły   wszystkim Babciom i Dziadkom składają  najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pogody ducha, radości, zadowolenia z najbliższych i poczucia, że Wasze wnuki kochają Was najmocniej w świecie.

A małe dzieci  najbardziej lubią takie  życzenia:

 „Miej Babuniu w portfeliku,
swych pieniążków wciąż bez liku.
Na sprawunek wszelki i nam na cukierki”.    😀

Wkrótce na naszej stronie pojawi się  niespodzianka, którą  przygotowały dzieci z oddziałów przedszkolnych. Zapraszamy do obejrzenia  ich występów online.