Apel z okazji 3. rocznicy kanonizacji Jana Pawła II

 

„Życie jest jak wielka pętla dróg, które bywają proste i pełne zakrętów

Każdy człowiek na tym świecie posiada klucze do bram,

zamykających mu przejście do swego przeznaczenia”.

Tymi słowami rozpoczęła  się część artystyczna  z okazji 3. rocznicy kanonizacji Jana Pawła II. Przygotowali ją uczniowie szkoły podstawowej pod opieką pań J. Smolarczuk, W. Golińskiej i I. Trofimiuk. Zaprezentowana została 27 kwietnia, dokładnie w kolejną rocznicę tak ważnego dla wszystkich Polaków wydarzenia.  Wierszom mówiącym o świętości Jana Pawła II towarzyszyły pieśni wykonane przez szkolny chór. Apel był również wyrazem naszego podziękowania za pontyfikat, nauczanie, pielgrzymowanie i niezwykłe świadectwo cierpienia. Świadczyły  o tym biało- czerwone róże, które  uczniowie  złożyli  przed popiersiem naszego Patrona. Na zakończenie wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy „Barkę”- ulubioną pieśń Świętego Jana Pawła II.

W. Golińska

IMG_9058 IMG_9062 IMG_9069 IMG_9075 IMG_9081 IMG_9087 IMG_9091 IMG_9092 IMG_9095